Inove IN
KATEGORIE E-SHOPU
Zbraně Zásobníky a rychloplničky Munice a terče Hnací plyny a bombičky Příslušenství ke zbraním Upgrade a díly Oblečení Výstroj Kamery a příslušenství Outdoorové vybavení Obranné prostředky Pyrotechnika

Reklamace a vrácení

Reklamace a vrácení

Informace o průběhu reklamace
Pokud potřebujete informace ohledně Vaší reklamace nebo informace o jejím uplatnění kontaktujte nás na:

Email:  info@sixguns.cz  
Telefon: +420 734 809 545

Dokumenty ke stažení
1. Obchodní podmínky
2. Odstoupení od kupní smlouvy
3. Reklamační list

Jak reklamovat?
V případě, že zákazník zboží převezme, ale zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, nebo se zásilkou fakturu neobdržel, je povinen neprodleně informovat internetový obchod o této skutečnosti. V případě, že tak neučiní, nemusí být jeho pozdější reklamace uznána.

V případě, že zboží došlo v neporušeném stavu a neporušeném obalu, ale projevila se u něj zjevná výrobní vada (a to i v průběhu používání), a je-li podle data na faktuře zboží v záruce, kupující zašle reklamované zboží na adresu provozovny s průvodním dopisem s popisem vady.

Na reklamaci je přijato kompletní zboží s průvodním dopisem, viz. Všeobecné pokyny k podání reklamace.

Reklamované zboží zabalte do vhodného obalu, tak aby nedošlo k jeho poškození nebo zničení během přepravy.
Stáhněte si reklamační list
Do balíku přiložte vyplněný reklamační list se stručným popisem závady, návrhem na vyřízení reklamace, popř. číslem bankovního účtu na vrácení finančních prostředků.
Vše zašlete na adresu provozovny. Reklamace e-shopu www.sixguns.cz může být uplatněna pouze na adrese provozovny prodávajícího v Ostravě: Six Guns s.r.o., Vítkovická 3082/6, Ostrava, 702 00